Fotoğraf Düzenleme-Foto Kolaj

Android için Resim Editörü Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.2 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma BEAUTY LINX
En sevdiğiniz fotoğrafları tek bir fotoğraf üzerinde birleştirmek, mükemmel efektler uygulayarak bambaşka bir hava katmak ve şık çerçeveler ile süslemek ister misiniz? O halde Fotoğraf Düzenleme-Foto Kolaj uygulaması sizin için doğru adres, haydi hemen in

En sevdiğiniz fotoğrafları tek bir fotoğraf üzerinde birleştirmek, mükemmel efektler uygulayarak bambaşka bir hava katmak ve şık çerçeveler ile süslemek ister misiniz? O halde Fotoğraf Düzenleme-Foto Kolaj uygulaması sizin için doğru adres, haydi hemen indir butonuna basın.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebileceğiniz bu mükemmel resim düzenleme uygulaması size fotoğraflarınız üzerinde çılgın düzenlemeler yapabilme imkanını sunuyor.

Uygulamayı kullanarak istediğiniz fotoğraflarınızı bir araya getirerek tek bir fotoğraf üzerinde birleştirebilir, bu fotoğrafa mükemmel efektler uygulayabilir ve birbirinden güzel çerçeve modellerini inceleyerek istediğiniz birini seçip uygulayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken uygulamayı açmak cihazınızın galerisinden istediğiniz fotoğrafları seçmek. Düzenlediğiniz fotoğrafları sosyal paylaşım siteleri ile bağlantıya geçerek paylaşabilir ve arkadaşlarınızın da görmesini sağlayabilirsiniz. Çok işinize yarayacak olan bu mükemmel resim düzenleme uygulaması Android cihazlarınıza özel tamamen ücretsiz.

Fotoğraf Düzenleme-Foto Kolaj indir